Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 według harmonogramu.

DZIEŃ PATRONA

Dnia 29 maja (poniedziałek) świętujemy DZIEŃ PATRONA. Tego dnia odbędzie się Msza św. oraz liczne konkursy związane z życiem i twórczością ks. Jana Twardowskiego.

Szkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego

W dniu 29 maja br. Gimnazjum nr 29 podczas obchodów DNIA PATRONA odbędzie się Szkolny Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego.

Zebrania z Rodzicami dn. 16.05.2017r.

We wtorek 16 maja o godz. 17:00 odbędą się zebrania z Rodzicami.

SCHLAGERFESTIVAL 2017

Zapraszamy uczniów szczecińskich gimnazjów do udziału w czwartej edycji Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej. Już 19 maja br. zabrzmią znane hity z krajów DACH w wykonaniu solistów i zespołów.

Egzamin Gimnazjalny klas III i badanie kompetencji klas I i II

W dniach 19, 20, 21 kwietnia 2017 r. odbędzie się Egzamin Gimnazjalny klas III. Organizacja egzaminu i badania kompetencji klas I i II w załączeniu.

Egzamin gimnazjalny klas III i badanie kompetencji klas I i II

W dniach 19, 20 i 21 kwietnia 2017r. odbędzie się egzamin gimnazjalny klas III oraz badanie kompetencji klas I i II.

Egzamin gimnazjalny klas III i badanie kompetencji klas I i II

W dniach 19, 20, 21 kwietnia 2017 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny klas III i badania kompetencji klas I i II.

WESOŁEGO ALLELUJA!

Wszystkim Uczniom naszego gimnazjum oraz ich Rodzinom, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Szkoły życzymy pięknych, słonecznych Świąt Wielkiej Nocy.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Wszystkim Uczniom i Ich Rodzinom, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom GM 29 życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Takich, które wspominał i opisywał Ksiądz Jan Twardowski - Patron naszej szkoły.!