Zajęcia wyrównawcze i pozalekcyjne

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I POZALEKCYJNE oraz KONSULTACJE

na rok szkolny 2016/2017 



PONIEDZIAŁEK

Bąkowska Anna

Aktyw biblioteczny

14:15 - 15:00

Bibliot.

Beyer-Michoń Agnieszka

Piłka siatkowa dziewcząt

16:30

hala

Danilecka Małgorzata

Konsultacje

14:30 - 15:15

s. 220

Gawrych Maria

 

Konsultacje

15:15 - 16:00

s. 120

Zajęcia wyrównawcze kl. 1 - matematyka

14:30 - 15:15

s. 120

Gumowska Justyna

Zaj. wyrównawcze - jęz. angielski

14:30 - 15:15

s. 221

Kowalewska Ewa

Koło geograficzne, konsultacje

15:30 - 16:30

s. 131

Kułakowski Janusz

Zespół muzyczny

14:30 - 15:30

s. 234

Kułakowska Marlena

Zajęcia dla dyslektyków

15:25 - 16:10

s.016

Prajsnar Dorota

 

Koło dziennikarskie

14:40 - 15:25

s.113

Konsultacje / uczeń zdolny co drugi tydzień

15:35 - 16:10

s.113

Smereczyński Piotr

Piłka nożna , konsultacje

15:30 - 17:00

hala

Subocz Agata

Konsultacje

16:00 - 17:00

salka

Szymańska Elżbieta

 

Koło jęz. niemieckiego kl. 1,2

14:40 - 15:25

s. 127

Konsultacje / zaj. wyrównawcze

15:25 - 16:10

s. 127

Suszczyńska Grażyna

Konsultacje / zaj. wyrównawcze

14:30 - 16:00

s. 218

Szyszkowska - Kłos Ewa

Zaj. wyrównawcze kl. 1,
Konsultacje

14:40 - 15:25

15:30 - 16:15

s. 121

Ks. Paweł Wiśniewski

Koło teatru religijnego 2.i 4. pon. m-ca

Konsultacje 1. i 3. poniedziałek m-ca

14:40 - 15:25

s. 131

WTOREK

Błażejczyk Grzegorz

Koło biologiczne (co 2 tyg.)

15:30 - 16:15

s. 129

Błażejczyk Grzegorz

Konsultacje (co 2 tyg.)

16:15 - 17:00

s. 129

Borkowska Justyna

Koło języka hiszpańskiego

15:30 - 16:15

s. 227

Koło informatyczne

16:20  - 17:05

s. 236

Konsultacje

17:05 - 17:50

s. 236

Fabisiak Kinga

 

Koło małych form teatralnych w jęz. angielskim

14:40 - 15:25

s.220

Konsultacje, zaj. wyrównawcze jęz. angielski

15:30 - 16:15

s. 220

Górska Hanna

Zaj. wyrównawcze co 2. tydzień

15:30 - 16:15

s. 232

Gwadrys-Szczęsna Sylwia

Koło biologiczne (co 2 tyg.)
Konsultacje (co 2 tyg.)

15:30 - 16:15
16:15 - 17:00

s. 129

Kankowska Ewa

Koło "Kształtowanie przestrzeni"

15:35 - 16:15

s. 131

Kuczyńska Monika

Tenis stołowy dziewcząt

17:10 - 18:40

salka

Wołoszyn Zofia

Konsultacje

16:00 - 16:45

s. 12

Zajęcia teatralne - innowacyjne

16:45 - 17:30

s. 12

Tryc Monika

Wolontariat

15:00 - 16:30

s.rew.

ŚRODA

Borkowska Justyna

Koło języka hiszpańskiego

16:30 - 17:15

s. 120

Boukadida Małgorzata

Piłka siatkowa chłopców

18:15 - 19:30

hala

Danilecka Małgorzta

Zajęcia wyrównawcze język niemiecki

15:30 - 16:15

s.227

Kaczmarczyk Ewa

 

Zajęcia wyrównawcze

15:30 - 16:15

s. 226

Konsultacje

16:20 - 17:05

s. 226

Kaftan-Krawczyk Irena

Konsultacje

15:15 - 16:00

s. 225

Suszczyńska Alicja

Zaj. wyrównawcze

14:30 - 15;15

s. 131

Ks. Dawid Szymkowiak

Konsultacje, konkursy religijne -1.i 3. środa m-ca

15:25 - 16:20

s. 129

CZWARTEK

Bąkowska Anna

Aktyw biblioteczny

14:15 - 15:00

bibliot.

Górska Hanna

Konsultacje

14:30 - 15:15

s. 232

Karbowiak Maria

wolontariat

15:30 - 17:20

s.rew.

Kaftan - Krawczyk Irena

Zajęcia literacko - językowe

8:00 - 8:45

s. 225

Kankowska Ewa

konsultacje

16:20

s. 236

Rzemieniecka Anna

 

Koło języka angielskiego

15:30

s. 227

Konsultacje jęz. angielski, biologia

16:20

s. 227

PIĄTEK

Binkowski Marek

Tenis stołowy, konsultacje

16:30 - 17:45

salka

Chawziuk Magdalena

Zaj. wyrównawcze / konsultacje

14:40 - 16:20

s.122

Gumowska Justyna

Konsultacje

14:30 - 15:15

s. 221

Kułakowska Marlena

Konsultacje historia / WOS

14:30 - 15:15

s.0 16

Zając Magdalena

Konsultacje, Koło fizyczne

14:30 - 16:15

s. 127

Suszczyńska Alicja

Samorząd Uczniowski

15:30

s. 227

SOBOTA

Kowalewska Ewa

SKKT

wg terminarza imprez