Dzień Patrona

W dniu 29 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 29 świętowaliśmy Dzień Patrona – ks.Jana Twardowskiego. Wpisało się już w tradycję szkoły, iż w ten dzień nie mamy lekcji i uczestniczymy w różnych konkurencjach w ramach Turnieju Księdza Jana.

W tym roku również po wspólnej Mszy św. w kościele p.w. św.Stanisława BM przeszliśmy wraz ze sztandarem szkoły przez nasze osiedle do szkoły. Uczniowie wraz z nauczycielami rozeszli się do wyznaczonych zadań w turnieju: podchody klasowe, bieg w terenie, konkurs recytatorski, konkurs wiedzy o Patronie. Wszyscy mocno zaangażowali się w różnorodne zadania.

W Turnieju księdza Jana zwyciężyła po dogrywce kl.3d, drugie miejsce zajęła klasa 3b, a trzecie kl.2d. Zwycięska klasa otrzymała tort i bon na lody dla całej klasy. Gratulujemy!

Joanna Czarnecka - pedagog szkolny