Zakończenie roku 2016/2017

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017  klas pierwszych i drugich

W piątek 23 czerwca br. o godz. 11 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny dla klas pierwszych, a o godz. 11.40 - dla klas drugich. Wychowawcy klas wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa i nagrody, a pani dyrektor Jolanta Kuźbik podziękowała wszystkim nauczycielom, gimnazjalistom i rodzicom za całoroczną pracę. Wręczyła też nagrody uczniom, którzy z sukcesami reprezentowali GM 29 w konkursach. Po akademii klasy wraz z wychowawcami udały się do sal, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa.

Uroczyste pożegnanie klas trzecich odbyło się tradycyjnie na hali sportowej o godz. 14.00.

Uroczystość rozpoczął polonez w wykonaniu tegorocznych absolwentów, a zaraz po nim nastąpiła część oficjalna: hymn oraz przemówienie pani Dyrektor Gimnazjum nr 29 mgr Jolanty Kuźbik.
Następnie wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa  ukończenia gimnazjum z rąk Pani Dyrektor Kuźbik oraz Pani Dyrektor Krystyna Pietkiewicz i wychowawców, wielu uczniów otrzymało  świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.  Rodzicom wyróżnionych uczniów pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne. Najlepsi sportowcy, a także uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły i godnie ją reprezentowali, otrzymali dyplomy, pamiątkowe medale lub statuetki oraz nagrody książkowe.
Po uroczystości absolwenci po raz ostatni udali się do swoich klas, aby pożegnać się z wychowawcą i kolegami.

W mijającym roku szkolnym możemy być dumni z naszych Uczniów. Wielu z nich osiągnęło dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz odniosło sukcesy w licznych konkursach przedmiotowych. W czerwcu z rąk Pana Prezydenta Piotra Krzystka 4 uczniów naszego gimnazjum odebrało Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecina za wybitne osiągnięcia (Joanna Cebrat, Piotr Grala, Błażej Orzechowski oraz Julia Perzyńska-Wydrych).

Nasi gimnazjaliści odnieśli również liczne sukcesy w zawodach sportowych, na niwie turystycznej (SKKT) oraz podczas międzyszkolnych i ogólnopolskich konkursów m.in.: filozoficznych, plastycznych, językowych, muzycznych i literackich. Szczególne podziękowania należą się tym nauczycielom, którzy systematycznie przygotowywali uczniów do konkursów i wspierali swoich podopiecznych w kolejnych etapach.

W czerwcu tego roku troje uczniów z kl.3d  po dziewięciomiesięcznej nauce języka niemieckiego na dodatkowych zajęciach w tzw. EUROKLASIE zdało egzamin i zdobyło certyfikat A2 Fit in Deutsch. Gratulujemy!

Wszystkim tegorocznym Absolwentom naszego Gimnazjum życzymy powodzenia w dalszym etapie kształcenia!